Tarkvara

Exceli baasil treeningpäeviku vaatamiseks ja töötlemiseks on vajalik tabeltöötlustarkvara, mis avaks ja töötleks xls (xlsx) formaadis faili.  Neist tuntuimad on Microsoft Office, Libre Office ja Open Office.

Alternatiivina on võimalik kasutada ka online tarkvara keskkondi, näiteks Google Drive või OneDrive keskkonda, kusu saad juba olemasoleva exceli baasil treeningpäeviku ülesse laadida. Seejärel pääsed oma treeningpäevikule olenemata asukohast ligi nii arvutist kui ka oma nutitelefonist.

PDF failide (käsitsi täidetavad treeningpäeviku tabelid)  kuvamiseks ja printimiseks on vajalik Adobe Reader.

Tabeltöötlus tarkvara

Kui sinu arvutis ei ole tarkvara, mis avaks ja töötleks tabeltöötlus faile, pead selle alla laadima ja paigaldama. Nimetatud tarkvara saad alla laadida allolevatele linkidele klikkides, valides nende seast omale sobivaima. Rohkem infot leiad vastava tarkvara veebilehelt.

microsoft-officeMicrosoft Office (tasuline)
Tabeltöötlus programm Microsoft Office Excel, mis toetab nii xls, kui ka xlsx formaate. Uuemad versioonid toetavad lisaks ka oma konkurentide standardeid, nagu näiteks odt formaate. Väga paljude kasutajate lemmik kontoritarkvara.

calcLibre Office (vabavara)
Tabeltöötlus programm Libre Office Calc, mis toetab nii odt, xls, kui ka xlsx formaate. Libre Office on välja kasvanud Open Office arendajast, pakkudes nüüdsest omanäolisemat tarkvara. Tarkvara on saadaval ka linuxile.

OpenOfficeOpen Office (vabavara)
Väga populaarne ning suure kasutajaskonnaga Tabeltöötlus programm. Open Office on väga pika kogemusega tarkvara arendajate kogukond. Tarkvaras sisaldub programm Calc toetab nii odt, xls, kui ka xlsx formaate. Tarkvara on saadaval ka Linuxile.

KingsoftKingsoft Office (vabavara)
Tabeltöötlus programm Kingsoft Office Spreadsheets toetab kõiki tabeltöötlus tarkvara failiformaate. Muideks, tegemist on tarkvara pakkujaga, kes on suutnud teha äravahetamiseni sarnase programmi, mis sarnaneb meile kõigile teada-tuntud hea Microsoft Office`ga.

Online tarkvara

Alternatiivina on võimalik kasutada ka erinevaid online tarkvara teenuseid, mis tähendab seda, et sinu arvutis ei peagi tabeltöötlus tarkvara olema. Kogu töö teeb ära see sama keskkond. Selleks pead oma treeningpäeviku lihtsalt üles laadima ja nii lihtne see ongi! Vastava teenuse pakkujaid on üsna mitmeid.  Neist tuntuimad ning laialdasemalt kasutatavad on OneDrive ja Google Drive. Antud teenuste eelduseks on vaid Microsofti või Google konto olemasolu, mille loomine on kiire, mugav ja tasuta.. Treeningpäeviku faili hoiustamine ja töötlemine toimub seal samas keskkonnas.

googledriveGoogle Drive
(online vabavara). Antud teenuse suureks eeliseks on hea juurdepääs oma treeningpäeviku vaatamiseks ning muutmiseks. Eelduseks on vaid arvuti ning interneti olemasolu. Lisaks peab sul olema google konto, mille saad mugavalt ja kiirelt registreerida siit:  accounts.google.com.

onedriveiconOneDrive
(online tarkvara). Tegemist on väga lihtsa ja mugava keskkonnaga, kus on võimalik enda failid arvutist üles laadida. Teenuse kasutamise eelduseks on vaid www.outlook.com keskkonnas kasutajakonto olemasolu. Failidele pääsed kõikjalt ja mugavalt ligi.

PDF tarkvara

PDF tarkvara, ehk Adobe Reader, osutub vajalikuks, kui soovid vaadata või printida pdf formaadis dokumente. Meie poolt pakutav jõusaali treeningpäevik on saadaval lisaks xls formaadile ka pdf formaadis. Nimetatud treeningpäevik on selleks, et see treeningule kaasa võtta ning olulised märkmed treeningu ajal üles märkida. Selleks pead aga treeningpäeviku lehe välja printima. Kui soovid jõusaali treeningpäevikut oma soovidele vastavaks kohandada, pead alla laadima aga just xls formaadis versiooni.

pdfAdobe Reader
(vabavara) PDF failide vaatamiseks ning printimiseks on vajalik Adobe Reader. Nimetatud tarkvara saad alla laadida ülal olevale lingile klikkides.