Treeningpäevikud

Erinevad treeningpäevikud on kohandatud vastavalt spordialale! Failide arvutis vaatamiseks ja töötlemiseks on vajalik tabeltöötlustarkvara olemasolu. Võimalik kasutada ja redigeerida ka online keskkondades. Uuri lähemalt, klikkides menüül “Tarkvara”.

Vali sobiv treeningpäevik

xlsBaas treeningpäevik
Failiformaat: *xls (8 KB).
Kui sa ei soovi treeningpäeviku täitmisele aega kulutada, kuid tahad statistika huvides oma treeningud minimaalsete andmetega üsel märkida, sobib sulle just see treeningpäevik.

xlsAeroobika treeningpäevik
Failiformaat:*xls (11 KB).
See treeningpäevik sobib tantsijale, võimlejale ja paljude teiste aeroobsete spordialadega tegelejale. Treeningpäevik sisaldab baasandmeid ja kardioloogilisi andmeid, lisaks ka hindamissüsteemi.

xlsJalgratturi treeningpäevik
Failiformaat: *xls (11,5 KB).
Spetsiaalne treeningpäevik, mis on kohandatud jalgratturile. Treeningpäevik sisaldab just jalgratturi spetsiifikast lähtuvaid andmeid, lisaks baasandmeid, kardioloogilisi andmeid ja hindamissüsteemi.

xlsJooksja treeningpäevik
Failiformaat: *xls (11,5 KB).
Treeningpäevik jooksjale. Treeningpäevik on kohandatud jooksjale, sisaldades baasandmeid, kardioloogilisi andmeid ja hindamissüsteemi.

xlsRulluisutaja treeningpäevik
Failiformaat: *xls (14 KB).
Treeningpäevik rulluisutajale. Treeningpäevik on kohandatud rulluisutajale, sisaldades baasandmeid, kardioloogilisi andmeid ja hindamissüsteemi.

xlsSuusataja treeningpäevik
Failiformaat: *xls (11,5 KB).
Suusatajale kohandatud treeningpäevik. Treeningpäevik sisaldab baasandmeid, kardioloogilisi andmeid ja hindamissüsteemi.

xlsTrenažööri treeningpäevik
Failiformaat: *xls (11,5 KB).
Kui sinu treeningvahendiks on crosstrainer, veloergomeeter, spinningratas, sõudeergomeeter
 või mõni muu trenažöör, sobib sulle just see treeningpäevik.

xlsUjuja treeningpäevik
Failiformaat: *xls (11 KB). Treeningpäevik on kohandatud ujujale. Treeningpäevik sisaldab baasandmeid, kardioloogilisi andmeid ja hindamissüsteemi.

pdfJuhend treeningpäeviku täitmiseks
Failiformaat: *pdf (27 KB). Juhend treeningpäeviku täitmiseks.

 

Jõusaali treeningpäevik

microsoft-officeJõusaali treeningpäevik
Failiformaat: *xls (20 KB). Prindi Jõusaali treeningpäevik välja ning täida seda trenni ajal. Treeningpäevik on kohandatav vastavalt oma vajadustele.

pdfJõusaali treeningpäevik
Failiformaat: *pdf (12 KB). Prindi Jõusaali treeningpäevik välja ning täida seda trenni ajal. Kui soovid  treeningpäevikut kohandada vastavalt oma vajadustele, vali xls versioon.

pdfJuhend jõusaali treeningpäeviku täitmiseks
Failiformaat: *pdf (43 KB). Juhend jõusaali treeningpäeviku täitmiseks.